Volný čas

MOŽNOSTI SPORTOVNÍHO A SPOLEČENSKÉHO VYŽITÍ V CENTRU BABYLON

AQUAPARK – otevřeno od 10 do 21 hod, pro hotelové hosty již od 8 hod

Návštěvníci mohou využívat různé bazény s cirkulací vody, vodními masážemi, protiproudovým kanálem, tobogány, širokou skluzavku. V relaxační části jsou originálně řešeny parní lázně, umístěné částečně v jeskynním labyrintu a ve vlastní saunové části, ve stylových jeskyních s akváriem je možnost poslechu podvodní hudby.

aquapark

LUNAPARK – otevřeno od 10 do 20 hod

Zastřešený areál se zábavními atrakcemi pro děti i dospělé s celoročním provozem ve stylu staročeské pouti, na které najdete autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny, horolezecká stěna, rodeo na divokém býku, videohry, simulátory a další atrakce.

 

lunapark

iQpark – otevřeno od 9 do 17 hod

Nabízejí se zde desítky interaktivních exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života (anatomie, smysly, genetika), testy, rébusy, hry, hlavolamy, demonstrace přírodních jevů a zákonů.

iqpark

 

iQLANDIA – otevřeno od 9 do 17 hod

iQLANDIA je moderní science centrum se stovkami originálních exponátů. Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy. Potkáte tu prvního a jediného humanoidního robota v ČR, zažijete nefalšovaný kosmický výcvik, prožijete ohnivou bouři i tanec blesků, zjistíte jak funguje lidské tělo i svět kolem nás. Prostor iQLANDIE se nachází naproti hlavnímu vchodu do Centra Babylon.

iqlandia