Archiv Mendlovy univerzity v Brně přijme metodika a koordinátora spisové služby

Kvestor
Mendelovy univerzity v Brně

vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa na rektorátním pracovišti Kancelář rektora

metodik a koordinátor spisové služby (úvazek 1,0)

Požadavky: min. ukončené bakalářské vysokoškolské vzdělání nejlépe zaměřené na archivnictví, informační studia a knihovnictví, správu a administrativu nebo oborově podobné, praxe na obdobné pracovní pozici min. 3 roky, schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů, dobré organizační a komunikační dovednosti, zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Náplň práce: odpovědnost za agendu spisové služby a elektronické spisové služby – tvorba metodických postupů, tvorba a aktualizace interních předpisů, implementace systému elektronické spisové služby a koordinace činností souvisejících s jeho provozem, koncepční a analytická činnost, zajišťování souladu spisové služby s platnými právními předpisy a procesními aspekty, metodické řízení činnosti podatelen.

Nástup: ihned po ukončení výběrového řízení nebo dle domluvy.

Nabízíme: perspektivní práci, 6 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity.

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, dokladem o dosažené kvalifikaci přijímá Oddělení personální a sociální Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 4. 11. 2018. Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací a budou skartovány.

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2