Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i. vyhlašuje VŘ na pozici vědecký/odborný pracovník v oboru archivnictví do oddělení Archiv ÚTGM

Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici vědecký/odborný pracovník v oboru archivnictví do oddělení Archiv Ústavu T. G. Masaryka.

Požadavky: absolvent VŠ oboru archivnictví a pomocné vědy historické nebo historie, vědecká hodnost Ph.D. nebo průběh doktorského studia výhodou, aktivní znalost alespoň dvou cizích jazyků, z toho jeden němčina, praxe v oboru, předpoklady vědecké práce (zájem o české moderní dějiny, zejména o osobnost T. G. Masaryka a E. Beneše), publikační činnost v oboru českých moderních dějin.

Přihlášky s přiloženým strukturovaným profesním životopisem a soupisem osobní odborné bibliografie zasílejte do 20. června 2018 (rozhoduje datum poštovního razítka) v uzavřené obálce nadepsané Výběrové řízení – Archiv ÚTGM na adresu:

Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.
Gabčíkova 2362/10
182 00 Praha 8

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2