Rada Ústavu pro studium totalitních režimů má tři nové členy

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rady-ustavu-pro-studium-totalit-ma-tri-nove-cleny-nove-v-ni/r~f025c6f2db3411e7a4500cc47ab5f122/

  • Prvního kolo první volby tří členů do rady Ústavu pro studium totalitních režimů. Voleb se zúčastnilo 22 kandidátů. Bylo vydáno 67 hlasovacích lístků. Odevzdáno platných i neplatných 67, neplatné byly čtyři.

    Výsledky: pro kandidáty Emilii Benešovou 15 hlasů, pro Tomáše Boušku 3 hlasy, pro Karla Černého 27 hlasů, pro Viléma Fránka 5 hlasů, pro Martina Gromana 6 hlasů, pro Lukáše Jelínka 11 hlasů, pro Jiřího Junka 23 hlasů, pro Víta Klepárníka 8 hlasů, pro Jakuba Končelíka 1 hlas, pro Antonína Kostlána 0 hlasů, pro Daniela Kroupu 11 hlasů, pro Jiřího Lacha 2 hlasy, pro Jiřího Lišku 20 hlasů, pro Jiřího Padevěta 10 hlasů, pro Martina Palouše 14 hlasů, pro Dalibora Státníka 1 hlas, pro Oldřicha Tůmu 2 hlasy, pro Martina Vadase 4 hlasy, pro Václava Velčovského 4 hlasy, pro Luboše Velka 7 hlasů, pro Jana Zahradníčka 2 hlasy a pro Leo Žídka 4 hlasy.

    Z tohoto vyplývá, že do druhého kola postoupilo sedm kandidátů, a to z toho důvodu, že na šestém místě se umístili dva kandidáti se shodným počtem 11 hlasů. Při rovnosti hlasů postoupili oba dva. Do druhého kola postoupili: Karel Černý, Jiří Junek, Jiří Liška, Emilie Benešová, Martin Palouš, Lukáš Jelínek a Daniel Kroupa.

  • Druhé kolo první volby proběhlo s těmito výsledky. Bylo vydáno 63 hlasovacích lístků, odevzdáno bylo, platných i neplatných, rovněž 63, pouze dva lístky byly neplatné.

    Pro kandidáty se hlasovalo takto: pro Emilii Benešovou bylo odevzdáno 18 hlasů, pro Karla Černého 42 hlasů, pro Lukáše Jelínka 15 hlasů, pro Jiřího Junka 46 hlasů, pro Daniela Kroupu 11 hlasů, pro Jiřího Lišku 33 hlasů a pro Martina Palouše 14 hlasů. Z toho vyplývá, že v druhém kole první volby byli zvoleni tito kandidáti: Karel Černý, Jiří Junek a Jiří Liška.

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2