ZAPOJTE SE DO PŘÍPRAVY NOVÉ VIZE PRO KNIHOVNY

Dobrý den,

celosvětová knihovnická organizace IFLA připravuje novou strategii rozvoje knihoven IFLA Global Vision. Máme možnost se do přípravy zapojit. Formou krátkého dotazníku se 6 otázkami a předpřipraveným výběrem odpovědí se můžete vyjádřit k hlavním prioritám budoucího vývoje knihoven.

Dotazník není určen pouze knihovnám a knihovníkům, ale i jejich partnerům a příznivcům. Zkuste vyjádřit svůj názor, aby byl slyšet i hlas z České republiky. Pro usnadnění jsme dotazník přeložili do češtiny.

Dotazník k hlasování najdete na https://globalvision.ifla.org/vote/

Český překlad dotazníku je k dispozici na http://www.skipcr.cz/aktuality/dotaznik-ifla-global-vision-2013-ifla-pripravuje-novou-vizi-pro-knihovny/. Pokud při vyplňování dotazníku využijete tento překlad, myslete na to, že pořadí nabízených odpovědí se v dotazníku pravidelně obměňuje, tzn. že pořadí uvedené v překladu může být vždy trochu jiné!

Podrobnosti o přípravě IFLA Global Vision najdete v příspěvku z posledního Bulletinu SKIP: https://bulletinskip.skipcr.cz/vsechna-cisla/prohlizet-cisla/2017-rocnik-26-cislo-2/zapojte-se-do-celosvetove-diskuze-o-budoucnosti

Dotazník je nezbytné vyplnit nejpozději do 30. 9. 2017.

Zdraví

Vít Richter, Národní knihovna ČR, Klementinum 190, 110 00 Praha 1, Tel: +420/221 663 338, Fax: +420/221 663 175, mobil: +420/603 223 627, email: vit.richter@nkp.cz, http://www.nkp.cz, http://ipk.nkp.cz/, http://www.skipcr.cz/

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2