Výběrové řízení na obsazení služebního místa rada/odborný rada v Moravském zemském archivu v Brně

Ředitel Moravského zemského archivu v Brně jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa „rada/odborný rada“ – v Moravském zemském archivu v Brně v oboru služby 35. Archivnictví a spisová služba.

Místem výkonu služby je Brno.

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu do služby na tomto služebním místě je termín dle dohody v období červenec 2017. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 11. platové třídy.

Náplň činnosti na služebním místě spočívá v:

  • Komplexním zajišťováním odborné správy a ochrany archivních fondů nejvyšší kategorie včetně zpracovávání archivních rešerší a státního odborného dohledu nad archivní a spisovou službou a vyřazováním písemností, přípravy a zpracovávání vědeckých edic archivních dokumentů.
  • Kontrola dodržování povinností na úseku archivnictví a spisové služby včetně odborného dohledu nad vyřazováním dokumentů, přípravy a zpracováváním vědeckých edic archivních dokumentů./li>

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 23. června 2017.

Více informací a příslušné formuláře najdete zde.

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2