MZA v Brně nabízí druhou volnou pozici v oddělení využívání archiválií a knihovna

Ředitel Moravského zemského archivu v Brně jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo „odborný rada“ – v Moravském zemském archivu v Brně na úvazek 10 hodin týdně v oddělení využívání archiválií a knihovna v oboru služby 35. Archivnictví a spisová služba.

Místem výkonu služby je Brno.

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu do služby na tomto služebním místě je 1. března 2017. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu do 12. platové třídy.

Náplň činnosti na služebním místě spočívá v:

  • Tvůrčí zpracovávání nových metodických postupů a posuzování nejnáročnějších pořádacích, zpřístupňovacích a edičních archivních činností (a archivních softwarů) včetně ověřování technologických postupů
  • Zajišťování komplexní péče o uchovávání, ochranu a racionální využívání svěřených částí Národního archivního dědictví, koordinace přípravy vědeckých edic archivních fondů a sbírek nejvyšší kategorie (kulturních a národních kulturních památek)
  • Metodická, konzultační a poradenská činnost v oblasti zpřístupňovacích prací včetně péče o archiválie, zpracovávání složitých archivních rešerší
  • Spolupráce při prezentaci archivních fondů veřejnosti
  • Zajišťování komplexní výpůjční služby centrály MZA

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 6. února 2017.

Více informací a příslušné formuláře najdete zde.

Označeno v Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2