Pozvánka na 17. celostátní archivní konferenci

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 17. archivní konferenci, která se tentokrát bude konat ve dnech 25. – 27. dubna 2017 v Liberci. Konference je určena všem zájemcům (nejen archivářům), proto prosíme o rozeslání této informace na vám dostupné adresy.

Upozorňujeme, že přihlášení je možné pouze prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na adrese https://goo.gl/forms/L0og8pOCpnpXBh3W2.
V případě, že budete mít problém s vyplněním formuláře nebo jeho funkčností, obracejte se prosím na tento email (cesarch@cesarch.cz) nebo telefonicky na jednatele České archivní společnosti Michala Sejka (317 722 902, 317 728 471, 603 191 670, 608 336 946). Formulář bude uzavřen dne 25. února 2017 a poté již nebude možnost se na konferenci přihlásit. Z organizačních důvodů není možné realizovat dílčí přihlášení na konferenci pouze na některý den se sníženým konferenčním poplatkem.

S veškerými dotazy se prosím obracejte na výše uvedené kontakty a sledujte webové stránky http://www.cesarch.cz.

Označeno v Novinky, Slide
4 comments on “Pozvánka na 17. celostátní archivní konferenci
 1. Dagmar Kutílková napsal:

  Včera jsem se omluvila, že se nemohu z pracovních důvodů zúčastnit. Prosím o storno všech záležitostí, které jsou možné.
  dagmar Kutílková

 2. Dagmar Kutílková napsal:

  Včera jsem posílala email pí Matušíkové, že se z pracovních důvodů nemohu konference zúčastnit. proto prosím o storno všech záležitostí podle možností.
  Děkuji
  Dagmar Kutílková

 3. Včera jsem posílala email pí Matušíkové, že se z pracovních důvodů nemohu konference zúčastnit. Proto prosím o storno všech záležitostí podle možností.
  Děkuji
  Dagmar Kutílková

  • Jiří Smitka napsal:

   Vážená paní kolegyně, Vaši zprávu obratem předáváme jednateli ČAS panu Mgr. Sejkovi, který Vás bude v této záležitosti v co nejkratší možné době kontaktovat. Omlouváme se, že se ozýváme až nyní, ale v době konání konference nebyla možnost, ozvat se Vám dříve.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Archiv aktualit

Odběr novinek

Powered by
Easy Automatic Newsletter Lite v2.7.2