Volná místa v Archivu Policie České republiky

1) NABÍDKA VOLNÉHO MÍSTA V PRACOVNÍM POMĚRU U POLICIE ČR (Archiv PČR)

Policejní prezidium České republiky, kancelář policejního prezidenta, Archiv Policie České republiky hledá uchazeče do pracovního poměru na pozici „Archivář“ – referent

Místo výkonu práce – Praha

Náplň práce:

  • zejména odborná správa a ochrana archivních fondů a sbírek a jejich revize
  • přebírání archiválií k uložení
  • vedení evidence archiválií
  • provádění rešerší
  • zajišťování nahlížení do archiválií a vedení předepsaných evidencí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v oblasti se zaměřením na spisovou a archivní službu, zkušenost s elektronickým systémem spisové služby,
  • znalost zákona č. 499/2004 o archivnictví a spisové službě a o změně některých zákonů, a vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby,
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, schopnost komunikace, vysoké pracovní nasazení, ochotu učit se novým věcem, zájem o práci
  • schopnost individuální práce i práce v týmu
  • pokročilou znalost práce na PC (znalost MS Office zejména textový a tabulkový editor, klient elektronické pošty atd.)
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • stupeň utajení: Důvěrné (možné získat po nástupu)

Výhodou:

  • řidičské oprávnění skupiny B
  • praxe v oboru (v jiném archivu)
  • praxe u Policie ČR, znalost IS ETŘ

Pracovní a platové zařazení:

  • pracovní poměr na plný úvazek, platová třída 8 podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platové rozmezí 18.300 – 26.830,- Kč dle započitatelné praxe)
  • zvláštní příplatek: 2.200,- Kč
  • osobní příplatek a odměny dle dosahovaných výsledků

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • sociální jistotu, zázemí a perspektivu státní organizace
  • 25 dnů řádné dovolené + možnost čerpat 5 dnů indispozičního volna
  • možnost čerpání prostředků fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • zvýhodněné stravování

Termín nástupu – 1. listopadu 2021 nebo dle dohody.

Nejedná se o systemizované pracovní místo zřízené v souladu se zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: archiv@pcr.cz s označením „archivář“.